فهرست بستن
5 هدف موفقیت

۵ هدفی که در طول سال باید داشته باشی

زمان مطالعه ۲ دقیقه

برای خودتون تو زندگی اهدافی رو مشخص کنید، کوتاه مدت و بلند مدت اهدافی که روند زندگیتون رو میتونه تغییر بده و رسیدن بهش براتون آرزو نمونه.

منتظر نباشید که سال نو بیاد یا روز تولدتون برسه یا اول ماه و شنبه ای که نمیاد از راه برسه همین امروز و همین ساعت برای قدم برداشتن به سمت اهدافت بهترین وقت ممکنه.

 

۵ هدفی که در طول سال باید بهش برسی
  1.  تحقیق کنید، مشورت بگیرید و توانمندی های درونیتون رو پیدا کنید. قطعا راه هایی برای افزایش درآمدتون کشف میشه، شروع کنید به پول درآوردن.
  2. رفتار و کردارتون به گونه ای باشه که اگه کسی از شما الگوبرداری کرد و شما رو قهرمان زندگی خودش دونست، از مسیر منحرف نشه و به نوعی نابود نشه.
  3. افکار منفی و عادت های بدی که دارید حتی یک مورد هم که شده دور بریزید، مثلا اگه بدقول بودید یا دروغ میگفتید نم نم شروع به کم کردنشون کنید.
  4. برای سلامتی جسم و روحتون وقت بزارید، از پیاده روی شروع کنید و سعی کنید با یک برنامه ریزی دقیق تر ورزش رو حرفه ای تر دنبال کنید.
  5. مطالعه کتاب رو اصلا فراموش نکنید، هیچ کس از مطالعه کتاب خوب ضرر نکرده، یکم سرتون رو از گوشی و لپ تاپ دربیارید و بجای سرچ کردن تو گوگل، تو کتابفروشی دنبال کتاب و مقاله خوب باشید.

موفقیت از لحظه ای که خودت بخوای دنبالت میاد…

افکار خود را به اشتراک گذارید