فهرست بستن

۵ جمله امید بخش برای زندگی

زمان مطالعه ۳ دقیقه

در این مقاله قصد دارم تا ۵ جمله امید بخش برای زندگی را به صورت عکس نوشته با شما به اشتراک بزارم. در لحظات سخت و ناگوار زندگی، امیدواری، تنها عاملی است که باعث می‌شود دست از تلاش برنداریم و جنبه‌های مثبت زندگی را ببینیم. همه‌ی ما در طول زندگی با فراز و نشیب‌های متعددی روبه‌رو می‌شویم. گاهی زندگی، روی سخت و ناخوشایند خود را به ما نشان می‌دهد. با این حال، در چنین شرایطی همیشه باید به خاطر بیاورید که سختی،‌ جزو جدایی‌ناپذیر زندگی است و بسیاری از افراد، شرایط سختی مشابه شما را تجربه کرده‌اند. این جملات امید بخش به شما کمک می‌کنند که در شرایط سخت زندگی، امیدتان را از دست ندهید.

 

5 جمله امید بخش برای زندگی

سعی نکن طوفان رو آروم کنی ، خودت رو آروم کن طوفان میگذره

 

5 جمله امید بخش برای زندگی

مثبت اندیشی به این معنا نیست که همیشه خوشحال باشی، مثبت بودن یعنی حتی در روزهای سخت هم این رو بدونی که روزهای بهتر تو راه هستن.

 

5 جمله امید بخش برای زندگی

نقطه شروع موفقیت ها داشتن اشتیاق است

 

5 جمله امید بخش برای زندگی

مهم ترین عنصر در فرمول موفقیت دانستن طرز برخورد با مردم است

 

5 جمله امید بخش برای زندگی

پشت هر فرد موفقی، سال های بدون موفقیت بسیاری وجود داره

 

در تمام لحظات سخت زندگی، همواره امید وجود داشته است. باید این حقیقت را بپذیریم که زندگی هیچ‌کس، خالی از سختی و دشواری نیست و ادامه دادن آن، بدون امیدواری، امکان‌پذیر نیست.

کدام نقل‌قول برای شما الهام‌بخش‌تر بود؟ آیا نقل‌قول دیگری درمورد امید شنیده‌اید که زندگی شما را تغییر داده باشد؟ آیا کتابی خوانده‌اید یا فیلمی تماشا کرده‌اید که امید را در دل شما زنده کرده باشد؟ آن را با سایر همراهان در میان بگذارید.

نویسنده : سجاد پروانه

2 نظر

به گفتگو بپوندید و نظر خود را به ما بگویید.

سید محمدپاسخ
۱ آذر ۱۴۰۱ در ۱۱:۰۷ بعد از ظهر

باسلام عالی بود بتظرمن امید بی نهایت است وبن بستی ندارد این ما هستیم که درانتخاب امید سرمایه گزاری نمی کنیم امید بر جوانان ننک نیست امید به فردای بهتر مارا سالم نگه میدارد.

سجاد پروانهپاسخ
۱۸ دی ۱۴۰۱ در ۹:۱۶ قبل از ظهر
– در پاسخ به: سید محمد

چه دیدگاه زیبایی به زندگی دارید

نظری دهید