فهرست بستن

۲۱ سایتی که میتونید اونجا بفروشید

زمان مطالعه ۶ دقیقه

معرفی ۲۱ سایتی که میتونید اونجا بفروشید و میتونه شما رو تو مسیر موفقیت جلو بندازه تا خدماتتون رو به همه مردم ایران ارائه بدید.

اگه در ابتدای راه هستین و تازه میخواین یک کسب و کار داشته باشید یا از شرایط فعلی شغلیتون راضی نیستین ، باید در اولین قدم با خودتون آشنا بشید.
پس یک قلم و کاغذ بردارید و هر چیزی که در مورد خودتون و توانایی هاتون میدونید تو کاغذ بنویسید.

خیلیامون همین اولین قدم رو جدی نمیگیریم و میگیم چیز خاصی بلد نیستیم، اما یادت باشه که حداقل یک چیزی رو بلدی که خیلیا بلد نیستن و به اون نیاز دارن.
حالا وقتشه خودمون رو باور داشته باشیم و از توانایی هامون پول دربیاریم…

برای حضور در فضای کسب و کار آنلاین لازم نیست که متخصص ای تی و یا برنامه نویس حرفه ای باشید، بلکه حتی تخصص هایی مثل نقاشی ، آشپزی ، خیاطی و حتی صافکاری و لوله کشی هم میتونه یه ایده خوب برای راه اندازی کسب و کار آنلاین شما باشه

اینجا قرار نیست به شما بگم که برید و برای خودتون یک سایت اینترنتی طراحی کنید ، بلکه میگم وقتی بستر مناسب برای ارائه خدمات شما به صورت آنلاین فراهم شده بهتره از همین بسترها و پلتفرم ها به صورت رایگان شروع کنید و گام به گام به سمت موفقیت در این راه قدم بردارید.

فقط کافیه هدف گذاری کنید، نقشه راه داشته باشید و ارزش تخصص و کار خودتون رو بدونید.

افراد موفق لزوما با هزینه کردن پول به جایگاه فعلیشون نرسیدن، بلکه تلاش و پشتکارشون باعث ماندگاریشون شده.

 

  • شبکه های اجتماعی اولین سکوی فروش

فروش در شبکه های اینترنتی
فروشگاه مجازی

تلگـرام و اینسـتاگـرام بعنوان پلتفرم های موفق در حوزه فروش آنلاین تو ایــران خیلی خوب جا افتاده اند و مـی تونید از اینجـــا اســـتارت بزنید. فروشــــگاه آنلاین در شبـکه های اجتماعــی بهترین ویترین شماست. از روبیـکا هم بعنوان پلتفرم فروش آنلاین ایرانی غافل نشوید.

 

  • فروش اینترنتی محصولات (دست سازه ها، خوراکی ، نمایندگی فروش)

فروشگاه انلاین رایگان
فروش اینترنتی از منزل

اگه محصولات دست ساز تولید می کنید یا محصولات روستایی دارید و حتی نمایندگی فــروش محصــولی را داریــــد ، برای ارائه خدمات آنلاین همـــین الان به ســـــایت دیجـــــی کالا و اپلیکیشن باســـلام مراجعه کنید و فروشگاه آنلاین رایـــگان خودتون رو بسـازید. بازاریابی محصولتون رو به فروشگاه سازهای آنلاین بسپارید.

 

  • پیشنهاد به فریلنسرها (برای شمایی که میخوای تو خونه کار کنی)

فریلنسر
سایت های فریلنسری

اگه کار ترجمه ، تایپ ، طراحی ، برنامه نویسی ، تحقیق ، تولید محتوا و … بلد هستی و حوصله زنـدگـی کارمنـدی نداری و متاسفانه پول راه اندازی کار شخصی هم نداری، میتونی به فریلنسر شدن فکر کنی . خیلی ها هستن که از کار تو خونه پول درمیارن و ساعت کاریشون دست خودشونه و …

پیشنهاد من به شما استفاده از سایت های زیر برای شروع فریلنسریتونه:

دورکــار ، پونیشـــا ، کاریشــــه ، مـنکارتــــــو ، پارس کدرز ، انجام میدم ، پارس فریلنسر و جاب اینجا

 

  • اختصاصی برای فروش دست سازه های شما

فروش دست سازه
فروش محصولات هنری

اگه تولیدات هنری و دست سازه های خودتون رو تا الان تو شبکه های اجتماعی میفروختین ، از این به بـعد برای فروش عروسک ، دستبند ، گردنبند ، بندعینک، شمع و … میتونید برای ارائه خدمات آنلاین علاوه بر اینستاگرام و تلگرام و دیجی کالا و باسلام ، تو ســـــایت هایــی مــثل چــارق ، بازارخانـگی ، هنردســت و گلوریــن فروشــــگاه خودتـــون را داشــــته باشـــید.

 

  • دیوار و شیپور فقط برای فـروش دست دوم ها نیستن!

فروش جنس دست دوم
فروش جنس دست دوم

اپلیکیشن دیوار و شیپور میتونه به صورت رایگان و محله محور جایی برای ارئه خدمات و ویترینی برای فـروش محصولات شما باشـه از این دو بستر قوی اصلا نباید گذشت.این دو بستر با توجه به رایگان بودن و منطقه محور بودنشون خیلی میتونه کمک حال شما باشه و مشتریان نزدیکتری رو بهتون معرفی کنه .

 

  • و اما پیشــنهاد آخــر برای شمایی که کار فنی انجام میدین

خدمات فنی آنلاین
خدمات منزل آنلاین

تو فضـــای اینـترنت و دنیای آنلاین امــــروزی حــتی برای افــــرادی که خدمات فنی و سخت افزاری هم ارائه میدن بستر کار فراهم است.  پیشنهاد من اینه شمایی که کار فنـــی مثل (صافکاری ، نقاشی ، خدمات منزل ، تعمیرکار و …) انجام میدین حتما به سایت های استادکار، آچاره و چیدانه برید و خدماتتون رو آنلاین ارائه بدین.

 

در نهایت و بعد از معرفی ۲۱ سایتی که میتونید اونجا بفروشید باید بگم که با یک سرچ کوچک در اینترنت می توانید نمونه های مشابه بیشتری را پیدا کنید و تا یادم نرفته بگم که اگه به آشپزی علاقه دارید و توانایی پخت و پز در منزل را دارید خیلی راحت میتونید از طریق استارتاپ مامان پز به جمع مامان های آشپز بپیوندید و از توی خونه کمک خرج همسرتون باشید.

امیدوارم مطالب بالا رو تا اینجا خوانده باشید و مورد استفادتون هم قرار گرفته باشه. سجاد پروانه /

افکار خود را به اشتراک گذارید